Werchiel – opiekun zodiakalnego Lwa

Anioł radości i słońca – walczy z niegodziwością i jest czujny, by w chwili zagrożenia nieść pomoc. Opiekuje się osobami spod znaku Lwa, które są pełne ambicji i wiary we własne możliwości. Zadaniem Werchiela jest nakierowanie swoich podopiecznych na właściwe w życiu tory. Anioł pozwala Lwom znaleźć swoje prawdziwe powołanie i nakłania je, najczęściej bardzo subtelnie, do zajmowania się rzeczami istotnymi i ogólnie wartymi ich czasu.

werchielWerchiel walczy uparcie z demonami chciwości i próżności – pomaga zmagać się Lwom z pokusami. Jeśli Twoim marzeniem jest stały rozwój w pozytywną stronę i osiąganie wartościowych celów, proś właśnie Werchiela o wsparcie. Anioł ten ześle na Ciebie natchnienie i wzmoże Twoją ciekawość w sprawach i dziedzinach, którymi na co dzień się zajmujesz i w których chcesz się specjalizować. Nakłoni Cię także do twórczej pracy i do odkrywania samego siebie przez wykonywane zadania i twory. W chwilach zwątpienia i depresji Werchiel pokazuje swoim podopiecznym zupełnie nowe, szerokie horyzonty możliwości.

Anioł ten posiada złociste skrzydła, a cała jego postać otoczona jest czerwonymi, żarzącymi się promieniami. Zjawia się w chwilach słabości i dodaje nam wytrzymałości, energii do działania oraz ambicji. Czasami to dzięki niemu odkrywamy genialne pomysły i robimy rzeczy, których nikt do tej pory nie był w stanie osiągnąć.

Jeśli chcesz uzyskać specjalną pomoc Werchiela, ofiaruj mu słoneczniki lub dalie. Anioł przyjmie je w podzięce za idee i świeże rozwiązania problemów, które ześle do Twojego życia.

Główną mocą Werchiela jest pomoc w wychodzeniu z krytycznych sytuacji życiowych. Anioł ten sprawia, że nie istnieją rzeczy niemożliwe, nie do zrobienia. Jeśli w Twym życiu pojawi się nagle kilka pomyślnych zbiegów okoliczności, możesz liczyć na to, że to właśnie Werchiel obdarza Cię swoją opieką.

Dniem, w który warto wzywać Werchiela, jest niedziela. Poświęć więc odrobinę swojego czasu na modlitwę i poproś anioła o pomoc, dokładnie precyzując swoje problemy i pragnienia. Szybko przekonasz się, że Werchiel pomoże rozwinąć Ci Twoje talenty i da Ci szansę dobrze je wykorzystać. Od Ciebie zależy, czy z niej skorzystasz!

 

[like]

Anioły

 

źródło obrazka: wrotarozwoju.pl