Veuliah

 

Picture

Veuliah jest aniołem wolności i pomocy w opresji. Jego celem jest uwolnienie człowieka z niewoli i ucisku, wprowadzonego przez tyranów i wyzyskiwaczy.

Anioł ten charakteryzuje się jasnym, zielonym kolorem i emanuje światłem tej barwy. Promieniowanie Veuliaha nabiera pełnej mocy od godziny 14:00 do godziny 14:20 – jest to czas, w którym anioł jest szczególnie aktywny i niesie ludziom pomoc w uwolnieniu od łańcuchów i niechcianych ograniczeń.

Kontakt z Aniołem Wolności daje człowiekowi wolność na każdej życiowej płaszczyźnie: towarzyskiej, społecznej, duchowej i osobistej, prywatnej. Veuliah dodaje sił i niesie wsparcie duchowe, pomagające uwolnić się zarówno od własnych, jak i narzuconych przez innych ludzi, ograniczeń.

Każdy człowiek ma niezbywalne prawo do wolności. Anielskie przesłanie Veuliaha mówi o możliwości odzyskania swobody w każdej kłopotliwej sytuacji. Z tego powodu anioł jest opiekunem osób więźniów i niewolników, także w niedosłownym znaczeniu. Gdy poprosisz go o pomoc, z pewnością poda Ci dłoń i pomoże się uwolnić. Przemoc, wyzysk i tyrania – Veuliah uwolni Cię od nich i pomoże Ci przestać być ich zakładnikiem. Odda Ci to, co Twoje, czyli godność, siłę i wolność na każdej płaszczyźnie – cechy te będą Ci bliskie dopóki zachowasz swoje człowieczeństwo i czyste sumienie.

Aby nawiązać duchową łączność z Veuliahem, pod koniec października (to jest: 24-28.10) rozpal kadzidło z jodły i zapal jedną świecę jasnozielonego koloru. Oczami wyobraźni dostrzeż Veuliaha, który wypuszcza z klatki ptaka – białego gołębia, czyli odwieczny symbol wolności i swobody istot żywych.

Prośby o pomoc Veuliaha są dla wielu osób szansą na nieskrępowane, pozbawione ucisku i wyzysku życie. Po odzyskaniu wolności podziękuj aniołowi i raduj się w poczuciu duchowych wartości oraz mądrości podejmowanych z jego pomocą wyborów życiowych.

Atrybuty anioła to biały gołąb symbolizujący wolność oraz zielony kamień – turkus.

 

[like]

Anioły

 

Źródło grafiki: meikia-magie.skyrock.com