Muriel – opiekun zodiakalnego Raka

Spokój rodzinny i przyjemność płynąca z wypełniania codziennych czynności to główne elementy, które można przypisać do Muriela – anioła ogniska domowego i spokojnego odpoczynku.

murieldZadaniem Muriela jest ochrona przed niepomyślnymi wieściami: odpędza on demony, które chcą nas zaniepokoić i przestraszyć w trudnych chwilach lub w momencie, gdy jesteśmy podatni na ich wpływ. Opiekuje się osobami, urodzonymi pod znakiem Raka, gdyż to właśnie oni wrażliwi są na wszelkie niespodziewane zmiany i nowe trudności. Muriel to anioł spokojnego, domowego życia w pełni pozytywnego uczucia. Zadaniem anioła jest pomoc w odnalezieniu równowagi psychicznej każdego Raka, a także wsparcie w chwilach, gdy brakuje pewności siebie. Raki to osoby nieśmiałe, które bardzo potrzebują wsparcia Muriela, chroniącego ich przed zranieniem i szyderstwem niedobrych ludzi.

Pomoc Muriela to głównie nauka, jak bronić się przed nieprzyjaznym światem i ludźmi, którzy wyszydzają nas i śmieją się z nas. Przykładem pomocy tego anioła może być wsparcie podczas publicznego wystąpienia – anioł eliminuje tremę, a także sprawia, że słuchacze skupiają na nas uwagę i z powagą odbierają nasze słowa.

Muriel zawsze znajduje się wśród radosnego światła – odgania ono problemy i strapienia. Anioł daje się zauważyć w sąsiedztwie rzek, mórz i jezior.

Aby prosić Muriela o pomoc, warto ofiarować mu rośliny wodne – lotosy, lilie albo nenufary czy też kaczeńce. Anioł lubi dźwięk, który wydają górskie strumienie i potoki – kwiaty te mu się z nimi kojarzą.

Jeśli poprosisz Muriela o pomoc, spodziewaj się odzyskania równowagi, a także przywrócenia porządku w rodzinie. Jeśli Twoi najbliżsi w ostatnim czasie często się kłócili lub żyją w niezgodzie, anioł ten może pomóc im się pogodzić i dalej żyć w spokoju i szczęściu rodzinnego ogniska domowego.

Aby skutecznie wezwać Muriela do pomocy, warto poświęcić w tym celu poniedziałek – jest to dzień odpowiedni, by Muriel odpowiedział na nasze potrzeby i prośby. Wśród modlitw warto zawrzeć prośby, by nasze uczucia i uczynki sprawiły, że świat stanie się miejscem bezpiecznym i przytulnym dla jego mieszkańców. Jednocześnie warto prosić o wrażliwość uczuciową zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych nam osób.

 

[like]

Anioły

 

źródło obrazka: wrotarozwoju.pl