Marchidiel – opiekun zodiakalnego Barana

Anioł przynoszący radość, dobrą nowinę i będący nowym źródłem nadziei. Nadziei szczególnej, bo pochodzącej z wiosennych, pączkujących kwiatów. Któż z nas nie cieszy się na widok rozkwitającej, budzącej się do życia przyrody?

marchidielMarchidiel związany jest z wiosenną porą roku, gdyż to właśnie podczas niej odwiedza ziemię, by nieść radość po smutnej zimie. Dodatkowo, Marchidiel pomaga rodzić się nowym sprawom – dzięki niemu lepiej rozpoczyna się odważne przedsięwzięcia i projekty, pomysły. A któż jest bardziej przedsiębiorczy, jak zodiakalne Barany? To właśnie głównie dla nich Marchidiel przeznacza swoje wsparcie i popycha ich, by dokonywanie niemożliwych, wielkich rzeczy stało się w ich wykonaniu możliwe.

Marchidiel jest także patronem osób, podejmujących się odważnych czynów i działań. Jeśli zodiakalne Barany pragną realizować swoje marzenia z rozmachem, mogą być pewne anielskiej pomocy. W chwilach zwątpienia poproś anioła Marchidiela o pomoc, a z pewnością wszystkie problemy w aktualnie przeprowadzanych przez Ciebie sprawach się skończą. Czasami sukces jest już na wyciągnięcie ręki i brakuje tylko drobnego popchnięcia do celu – właśnie je zapewnić może Marchidiel!

Anioł ten rozpoznany może być poprzez swoje jasnozielone szaty, a także czerwony szal, będący w istocie symbolem wiosny. W chwilach smutku Marchidiel pociesza i przynosi radość – dzięki niemu rozbrzmiewa wśród ludzi śmiech, a wszelki płacz dobiega końca. Ofiarą dla Marchidiela mogą być na przykład wiosenne, świeże kwiaty, a szczególnie tulipany i żonkile.

Dodatkowym atutem Marchidiela jest moc pomagania w miłości – można prosić go, by ktoś nas obdarzył uczuciem, jakim i my go darzymy. Marchidiel swata więc pary i pomaga wzbudzić uczucia nawet u osób, które są oziębłe i mają zlodowaciałe serca.

Jeśli wezwiesz Marchidiela do pomocy w bieżących sprawach i projektach, anioł ześle na Twoją życiową ścieżkę mądrych ludzi, którzy wiele Cię nauczą i pomogą Ci rozwiązać swoje problemy. W czasie, gdy spotkasz nowe osoby, z którymi wejdziesz w wartościową, pomocną relację, postaraj się pielęgnować te relacje i z pokorą kontynuuj naukę. Pozytywne myślenie i nastawienie mogą Ci mocno pomóc osiągnąć rzeczy, o których nawet nie marzyłeś!

Dniem tygodnia, odpowiednim na wezwanie anioła Marchidiela, jest wtorek – to właśnie w ten dzień poproś go o pomoc w swoich sprawach, w nieodwzajemnionej miłości czy w problemach trapiących bliskie Ci osoby. Aby przywołać pomoc Marchidiela, możesz użyć słów podobnych do: „Proszę Cię, aniele Marchidielu, byś ofiarował mi cierpliwość oraz nadzieję na to, że wszystkie problemy przeminą a ja osiągnę sukces.”. W zależności od potrzeb, swoją modlitwę do anioła odpowiednio zmodyfikuj!

 

[like]

Anioły

 

źródło obrazka: wrotarozwoju.pl