Haniel – dla Koziorożca

 Anioł miłości i serca – pozwala człowiekowi uwierzyć w prawdziwe, niepokalane uczucie miłości a jednocześnie budzi do życia nawet najbardziej skostniałe ludzkie serce!

Osoby spod znaku Koziorożca to zwykle ludzie zdystansowani do świata, którym obce jest otwieranie się przed innymi osobami, nawet im bliskimi. Niechętnie poddają się więc spontanicznym wybuchom emocji, raczej hamując wszelkie eksplozje złości (oraz namiętności!) w zarodku. Anioł Haniel pojawia się w życiu zodiakalnych Koziorożców, aby uzmysłowić im, że poza smutkiem i powagą w codziennym życiu liczy się także (a może przede wszystkim?) zabawa, radość i intuicja. Nie na wszystko można znaleźć odpowiedź i nie wszędzie pomoże nam plan – czasami trzeba zdać się na twórcze i pomysłowe rozwiązania. Haniel pokazuje nam, że bez zabawy i twórczych zajęć – jak na przykład ciekawego hobby, ciężko będzie nam sobie poradzić w codziennym życiu i pracy.

Prośby kierowane do Haniela powinny być wypowiadane wtedy, gdy nie możesz sobie poradzić z własnymi ograniczeniami, wstydem i uczuciami. Jednocześnie, jeśli pewni ludzie wpłynęli destrukcyjnie na Twoje poglądy, specyficzna moc Haniela może Ci się bardzo przysłużyć! Haniel, po wysłuchaniu Twoich próśb w modlitwie, przyśle Ci pozytywne wieści, a także postawi na Twojej drodze prawdziwych przyjaciół, na których będziesz w stanie realnie liczyć w trudnych chwilach! Wszelkie kompleksy i wewnętrzne ograniczenia, a także samotność pójdą w niebyt, jeśli zaufasz Hanielowi i zdasz się na jego moc. Przy jego pomocy przeżyjesz nawet drugą młodość i odkryjesz na nowo piękno tego świata, a także wiele nowych, pozytywnych przyjemności. Po modlitwie do Haniela nie polegaj na zwykłym czasie i na nauce, ale skup się raczej na „czasie” ludzkich serc – na emocjonalnych i duchowych więzach, które wiążą wszystkich z nas. Dzięki temu z pewnością odnajdziesz swoją drogę na tym świecie. Zaufaj swojej intuicji, a znajdziesz rozwiązanie swoich problemów!

Jak go rozpoznać? Haniel wygląda dość wyjątkowo – jego skrzydła mienią się dwoma kolorami – czerwienią i różą. Przylatując, wydaje charakterystyczny odgłos – całkowicie pozytywny i szczery, donośny śmiech. Czuć siłę prawdziwych komplementów pochodzących z głębi serca. Śmiech jest tym donośniejszy, im bliżej jest do pełni Księżyca – anioł ten to władca orbitującego wokół Ziemi ciała niebieskiego.

Jaką dać mu ofiarę? Najlepszą ofiarą dla Haniela są róże – są one piękne, choć potrafią być niebezpieczne – mają przecież ostre kolce! Prosząc anioła o życiową miłość, nie wstydź się ofiarowywać mu wielu róż i tym samym prosić o jeszcze więcej pozytywnych uczuć w swoim otoczeniu.

Jaką moc ma Haniel? Haniel ma potężną moc – potrafi otwierać ludzkie serca. Proś go więc, by jako władca uczuć i miłości ludzkiej oraz boskiej wypełnił Twoje życie gorącą namiętnością i szczęściem. Choć wydawać by się mogło, że miłość przeznaczona jest tylko dla tych młodszych ludzi, którzy mają przed sobą całe życie, nie jest to prawda – na prawdziwą, wieczną miłość nigdy nie jest za późno!

Kiedy pora wezwać Haniela? Najlepszą porą, by wzywać Haniela jest czas od 4 lutego do 1 marca, a także od 26 listopada do 19 grudnia. W tym czasie można spodziewać się naprawdę dobrych wiadomości i ciekawych wydarzeń. Czekają Cię radosne wydarzenia, które odmienią znacznie Twój los. Postaraj się rozwijać swoje pasje i zainteresowania – cokolwiek by to nie było, poświęcaj temu więcej czasu niż zwykle.

Jak go skutecznie wezwać? Dniem, który należy do Haniela, jest sobota. To właśnie w tym dniu Haniel czuwa i nasłuchuje potrzeb osób w tarapatach emocjonalnych. Jeśli masz chwilę czasu w sobotę, postaraj się poświęcić ją na złożenie próśb dla anioła Haniela – nie muszą one dotyczyć tylko Ciebie, ale też Twoich bliskich i dobrych przyjaciół.

Twoja modlitwa może wyglądać na przykład tak „Aniele Hanielu! Pomóż mi osiągnąć moje cele i daj mi sił, by nie zabrakło mi odwagi w dążeniu do własnych marzeń. Niech każde działanie z mojej strony, będzie działaniem w słusznej sprawie. Spraw, by przez cały czas podczas pracy czy to zawodowej czy nad własnym rozwojem, towarzyszył mi entuzjazm oraz pozytywne nastawienie do wykonywanego zadania!”

 

[like]

Anioły

 

Żródło ilustracji: Astromagia