Gabriel – dla Wodnika

Gabriel to potężny anioł, władający niebiańskim Rajem.

Angelo_Bronzino_010

Anioł ceni kreatywność, niezależność i indywidualizm – czyli cechy zodiakalnych Wodnikó. Jeśli nie poddajesz się ogólnym nurtom i potrafisz działać niezależnie od innych ludzi, Archanioł Gabriel będzie Twoim opiekunem. Marzyciele i buntownicy często nie potrafią stąpać twardo po ziemi – prosząc Gabriela o pomoc mogą natomiast znaleźć konkretne cele. Anioł uczy, że nierealne marzenia to tak naprawdę walka z wiatrakami – lepiej wyznaczyć sobie cele niższe, ale rzeczywiste.

O co prosić Gabriela? Przede wszystkim o pomoc w dążeniu do celu, o cierpliwość i wytrwałość. Jeśli czegoś mocno pragniesz, Gabriel pomoże Ci to osiągnąć. Musisz jedynie poczekać, uzbrój się więc w cierpliwość. Jeśli nie zwątpisz, zostaniesz nagrodzony – Anioł nagradza te osoby, które nie poddają się i wierzą aż do końca. Jeśli ufasz swojemu sercu, jesteś bezpieczny!

Cechy rozpoznawcze Gabriela to białe szaty i aż 120 par skrzydeł. Anioł ten posiada jasną aureolę, a jego obecność napawa ludzi nadzieją, radością i energią do życia.

Aby zdobyć przychylność Gabriela, warto ofiarować mu lilię – jest to kwiat tradycyjnie przypisywany temu aniołowi. Także miecze – gladiole, poświęcone są Gabrielowi. Jeśli spotykają Cię pozytywne sytuacje w życiu i gdy pokonujesz coraz to nowe trudności, podziękuj Gabrielowi – kolejne wydarzenia także będą dzięki temu pozytywne, a napotkane przeszkody i trudności obrócisz szybko na swoją korzyść.

Moc Gabriela to także pomoc w trudnych sprawach, a także wynagradzanie nadziei i oczekiwania. Jeśli z całych sił pragniesz, żeby wieści na które czekasz okazały się pozytywne, Gabriel jest doskonałym wyborem! Gdy na coś oczekujesz, skup się z całych sił i skoncentruj – moc Gabriela pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele. Samotni ludzie spod znaku Wodnika mogą spodziewać się romantycznych znajomości i relacji. Trudne obowiązki, a także nudne, codzienne sprawunki staną się o wiele przyjemniejsze, gdy poprosisz Gabriela o pomoc.

W jaki sposób wzywać pomoc Gabriela? Warto robić to w sobotę – jest to dzień, gdy Anioł jest najsilniejszy. Warto podziękować Gabrielowi za kreatywność i pomysły, które nam podsuwa. Dzięki szczerej modlitwie, Gabriel może zaprowadzić nas ku radości, zrozumieniu i miłości.

 

[like]

Anioły

Źródło obrazka: Wikipedia