Bardiel – dla Skorpiona

Bardiel to opiekun Skorpiona. Posiada atrybut – grad, który karze przeciwników prawdy i sprawiedliwości. Właśnie dlatego, Bardiel stał się opiekunem ludzi spod znaku Skorpiona – obawiających się nieuczciwości i zdrady w chwilach słabości. Człowiek urodzony pod znakiem skorpiona to osoba pracowita, wierna, skryta i zdeterminowana. Potrafi wytrwale pracować i dążyć do wybranego celu przez wiele lat – nie wystraszą jej żadne trudności. Niestety, osoby takie nierzadko popadają w samotność i odosobnienie – ich siła i upór w dążeniu do celu często jest źle rozumiany przez innych ludzi. Skorpiony bez ustanku poszukują prawdziwego obrazu rzeczy, nawet jeśli ryzykują cierpienie. Z tego powodu Bardiel, jesienny anioł o poważnym obliczu, pomaga im znaleźć godnych zaufania przyjaciół i otacza ich ochroną, a także naucza Skorpiony zaufania i pomaga im uporać się z przykrościami, których te doznały w przeszłości. Poza tym Bardiel umożliwia Skorpionom pojąć otoczenie i przemienić je na lepsze i jaśniejsze, a także wypełnia serca swych podopiecznych radością i pokazuje, jak oderwać się od rutynowych trosk i smutków. Jeśli czujesz się opuszczony i smutny, poproś Bardiela o wsparcie. Anioł przybędzie z pocieszeniem albo sprowadzi do Ciebie prawdziwego przyjaciela.

Po czym poznać anioła Bardiela? Jego kolory to czerwień i złoto. Lubi burze, grzmoty i płomienie, posiada ogromne, silne skrzydła, dzięki którym jest w stanie otoczyć każdego, kto potrzebuje jego pomocy. Bardiel nie pokazuje się zbyt chętnie ludziom.

Co mu ofiarować? Anioł ten lubi nietypowe, egzotyczne kwiaty, takie jak kalie, ale również chryzantemy i wrzosy. Gdy udzielił Ci pomocy, możesz odwdzięczyć się mu, zapalając kadzidło o orientalnym zapachu, lub białą świecę.

Jaką moc posiada Bardiel? Anioł ten jest w stanie przegonić zastępy Twoich wrogów – nie tylko ludzi, którzy są Ci nieprzyjaźni, ale także złe myśli, wątpliwości, słabości i nałogi.

Kiedy jest czas, aby wezwać Bardiela? Rok 2011 to czas uwolnienia fantazji i intuicji dla Skorpionów. Dzięki aktywności planet – Jowisza i Neptuna, obudzą się twórcze zdolności zodiakalnych Skorpionów. W chwilach samotności i słabości, możesz poprosić Bardiela o pomoc w znalezieniu przyjaznego człowieka. Dni 03.08 – 18.09 to czas dbania o pracę i sprawy zawodowe. Nie śpiesz się, nie stresuj – niepokój i szybkie, nierozważne działania nie będą Ci służyły. Musisz czytać z uwagą wszystkie dokumenty, umowy i regulaminy – dzięki Bardielowi znajdziesz wszelkie błędy i szybko poprawisz kłopotliwe sytuacje.

W jaki sposób wezwać na pomoc Bardiela? Trzeba pamiętać, że wtorek to szczególny dzień tygodnia, w którym Bardiel jest wyjątkowo silny. To właśnie w tym dniu warto znaleźć chwilę spokoju dla siebie, by oddać się medytacji i uciec od stresu i niepokoju. Wymów słowa: „Bardielu, spraw, abym potrafił zaufać ludziom, którzy mnie kochają, i nie martwił się niczym na zapas. Uwolnij mnie od podejrzeń, pozwól cieszyć się nieskrępowaną miłością i radością”.

[like]

Anioły

 
 
Źródło: Astromagia