Asmodel – opiekun zodiakalnego Byka

asmodelAsmodel jest aniołem, którego głównymi cechami są cierpliwość i wytrwała praca, a także sukcesy i zyski, które po tej pracy pojawiają. Ludzie urodzeni pod znakiem Byka charakteryzują się wytrwałym dążeniem do realizacji swoich celów – nie marnują okazji i szans. Cechuje je wyjątkowa ostrożność przy podejmowaniu się nowych inwestycji i projektów. Anioł Asmodel jest orędownikiem pozytywnie załatwianych spraw finansowych oraz udanych inwestycji. Jego działanie i moc wiążą się też z trudnościami, które rodzi materialna egzystencja człowieka. Anioł gardzi materialistami, którzy trwonią zdobyte dobra i oszukują bliźnich. Asmodel nazywany jest niekiedy „aniołem sprawiedliwej kary”.

W przypadku zodiakalnych Byków zadaniem Asmodela jest pomoc w zauważeniu tego, co wartościowe i o co warto walczyć w życiu. Asmodel pomaga uporać się z chciwością i daje siłę, by zajmować się tylko ważnymi, przyszłościowymi sprawami. Działanie swoje w największej mocy sprawuje wczesną wiosną. Ludzie spod znaku Byka, w chwilach marazmu i niechęci do świata, wezwać mogą Asmodela do pomocy – z pewnością jej udzieli i pozwoli ujrzeć na nowo piękno tego świata!

Wygląd Asmodela to przede wszystkim złote szaty i skrzydła w kolorach najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Normalnie, Asmodel dba o porządek w świecie interesów i codziennej rutyny ludzkiej. Jeśli ktoś chce Cię oszukać, bardzo możliwe, że Asmodel swoją mocą mu to uniemożliwi. Jeśli wszystko stracisz – pocieszy Cię i doda Ci sił, by znów w siebie uwierzyć.

Aby wkupić się w łaski anioła, warto ofiarować mu bukiet bzu. Poza tym Asmodel uwielbia rozkwitające kasztany, których kolor i zapach wydają mu się wyjątkowo piękne.

Asmodel strzeże sprawiedliwości na świecie i sprowadza karę na wszystkich tych, którzy skrzywdzili drugiego człowieka, niewinnego i słabszego od siebie. Jeśli potrzebujesz wsparcia, bo ktoś Cię wykorzystał i oszukał, zwróć się o pomoc do Asmodela, nie pożałujesz.

Dniem, w którym najlepiej wzywać Asmodela, jest piątek – znajdź więc chwilę i poproś anioła sprawiedliwości o to, czego potrzebujesz Ty, lub ludzie Tobie bliscy. Przykładem modlitwy do Asmodela, mogą być słowa takie jak: „My, dzieci wczesnej wiosny, prosimy Cię aniele Asmodelu o pomoc w rozróżnianiu dobra od niszczących pokus. Pomóż nam uporać się z niesprawiedliwością wokół nas i daj siły, by odeprzeć ataki oszustów i złoczyńców”.

 

[like]

Anioły

 

źródło obrazka: wrotarozwoju.pl