Ambriel – Bliźnięta

Zadaniem Ambriela jest ochrona osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt przed kłamstwem, problemami w towarzystwie, pomówieniami i fałszywymi oskarżeniami.

Ambriel

W towarzystwie, na przykład na imprezie lub luźnym spotkaniu, osoby energiczne i pozytywnie zakręcone łatwo pozwalają sobie na plotkowanie i obgadywanie znajomych za ich plecami. Nietrudno popuścić wodze przyzwoitości i rozluźnić język – osoby bystre i ekstrawertyczne łatwo rozgadują się na każdy temat – niestety często mogą sobie tym zaszkodzić. Bliźnięta, a więc ludzie stanowiący duszę towarzystwa, często potrzebują pomocy z zewnątrz – anioł Ambriel dba o to, by osoby takie nie posunęły się za daleko i by nie sprowadziły problemów na siebie i innych. Anioł chroni zarówno przed mówieniem szkodliwych rzeczy, jak i przed plotkami, które ktoś wypuszcza na nasz temat.

Siła i umiejętności Ambriela sprawiają, że Bliźnięta, zamiast działać w chaosie, zaczynają koncentrować się na najważniejszych w swym życiu celach oraz kierują swoją energię tam, gdzie warto to robić. Ambriel pomaga chronionym osobom wykonywać zadania w pracy, a także poprawia ich koncentrację w szkole i wspomaga naukę. Jeśli Twój znak Zodiaku to znak Bliźniąt, możesz liczyć na dobre oceny w szkole właśnie dzięki Ambrielowi. Anioł ten także w podróży dba o bezpieczeństwo Bliźniąt i pomaga im zawsze obierać dobrą, pozbawioną przeszkód i przykrych niespodzianek drogę.

Wygląd i przyjmowane postaci
W życiu codziennym anioł Ambriel manifestuje się pod postacią zwykłych, obcych ludzi, których spotkać można w ważnym, życiowym momencie. Postacie, które przybiera, przekazują Bliźniętom ważne informacje, a także nakierowują ich myślenie na odpowiednie tory. Kolory Ambriela to szary i niebieski – właśnie te barwy może mieć ubiór osoby, która pomaga Bliźniętom. Jako anioł, Ambriel posiada srebrzyste, lśniące skrzydła. Jego zadaniem jest wyjaśnianie zawiłych kwestii i problemów, a także przynoszenie pozytywnych wieści, dobrej nowiny. Jeśli ważna wiadomość ma dotrzeć do adresata, Ambriel zadba o to, by została dostarczona bez przeszkód.

Jeśli chcesz, żeby Ambriel Ci pomógł, ofiaruj mu świeże, pachnące wiosenne kwiaty – mogą to być niezapominajki albo konwalie. Niezapominajki to symbol ludzkiej pamięci, a ta jest jedną z rzeczy, o które dba Ambriel. Anioł wspomaga naszą pamięć oraz pomaga nam kojarzyć fakty, zdarzenia, i słowa. Pojawienie się anioła zwiastuje szum albo szelest, przypominający jesienne liście. Co ciekawe, w miejscu, w którym manifestuje swą obecność Ambriel, czuć niekiedy świeżą farbę drukarską.

Anioła wzywać najlepiej w środę – jest to dzień, o który Ambriel dba szczególnie. Ułóż swoją własną, prostą modlitwę do anioła, lub skorzystaj z tych słów: „Ambrielu, pomocniku boży, pomóż mi dostrzec prawdę i miłość w codzienności i w ludziach, których spotykam. Spraw, by moje słowa i czyny potęgowały dobro, które istnieje na świecie. Spraw, by moje działania przyczyniały się do polepszenia losu mojego, moich bliskich i znajomych”. Ambriel pomaga zwalczać złośliwe plotki i oszczerstwa, które rozsiewają zawistni i nieprzyjaźni ludzie. Jako przeciwnik kłamstwa i oszustwa Ambriel pomaga wygrywać ludziom prawym i sprawiedliwym. Jego imię w starożytności grawerowano na amuletach, chroniących ich właścicieli przed zdradą i pomówieniami, kłamstwami.

[like]

Anioły

 

źródło obrazka: wrotarozwoju.pl